Заходи до 85-их роковин памяті жертв Голодомору

Голодомор 1932—1933 років — масовий, навмисно зорганізований радянською владою голод, що призвів до багатомільйонних людських втрат на території України та Кубані, переважну більшість населення якої становили українці.

23 листопада 2018 року в училищі пройшли заходи до 85-их роковин геноциду, пам’яті жертв Голодомору

В навчальних групах  пройшли виховні години, де учні разом з керівниками груп вели обговорювали страхіття голодоморів 1921-1923, 1932-1933, 1946-1947 років. Були переглянуті документальні матеріали про голодомор у Харківської області та його наслідки.

Бібліотекар училища Нікітєнко О.Б. оформила книжкову полицю «Жнива скорботи». Викладач історії Лєвіна А.В. під час уроку-реквієму «Колос правди» розказала учням про геноцид, який знищив ключові свободи громадян України: мільйони позбавлені життя, практично введене кріпосне право, селяни обмежені у пересуванні, відсутні паспорти тощо.

Наприкінці заходу всі вшанували хвилиною мовчання пам’ять жертв Голодомору. Учні училища та працівники були запрошені 24 листопада на майдан Свободи для участі у Всеукраїнській акції «Запали свічку».

24 листопада у День пам’яті жертв Голодомору учні та працівники училища принесли квіти та свічки до Меморіалу пам’яті жертв Голодомору.