Заходи до Дня Захисника України

З нагоди потрійного свята, що вся Україна буде відзначати в неділю, 14 жовтня, в училищі було проведено низку заходів. Учні всіх груп виготовили стіннівки, а активісти учнівського самоврядування стали активними учасниками літературно-музичної композиції. Зі сцени, для всього загалу учнів вони заявили: « Ми з гордістю вшановуємо подвиг нескорених українців і висловлюємо слова щирої вдячності  людям, які захищали соборність  і незалежність України в ХХ столітті  і продовжують її відстоювати в ХХІ столітті.  Дякуємо за подвиг і вірність Україні  військовим Національної Гвардії  та Збройних сил України, і зокрема батькам наших учнів, котрі були і є учасниками неоголошеної війни на сході України», заспівали  українських пісень, та до мурашок по шкірі продекламували поему Л. Лєгостаєвої. Зі святом присутніх привітав директор Василь Миколайович Костоглодов. Не залишилися без уваги і наші хлопці. Згадали випускників училища, що служать у Лавах Збройних сил України, випускників учасників АТО та випускників, що зараз бережуть наш спокій, знаходячись в АТО.

Захід  пройшов піднесено та урочисто.

Слід відмітити, що протягом усього дня працювало наше училищне радіо “6 FM“. Слухаючи нашу станцію, ми дізналися багато цікавої інформації про свято Покрови, українське козацтво та сучасне свято захисника України. Лунали привітання та пісні від дівчат для хлопців, наших майбутніх захисників. А змістовну складову доповнила книжкова виставка: «Суверенна моя Україна», яку підготувала бібліотекар училища Нікітєнко О.Б.

Сьогодні ми дуже вдячні тим, хто, ризикуючи власним життям, захищає нашу Україну, береже добробут в українських оселях та бореться за мир на рідній землі. Ми дякуємо солдатам України, які зараз перебувають у зоні АТО. Нехай ваші сила і мужність завжди опираються на любов та підтримку рідних і близьких людей. Міцного здоров’я, успіхів і надійного тилу! Нехай вам завжди буде кого захищати, але не буде від кого! А найголовніше – швидше повертайтеся живими і здоровими, бо вдома вас люблять і чекають!
З Днем захисника України!!!