Заходи до Дня Знань

1 вересня – День Знань, з якого починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя.

Цього року урочистості з нагоди Дня знань в училищі відбулися 3 вересняє. Перший день навчання, перший урок, для когось перше знайомство з керівниками груп та одногрупниками. Для інших останній рік навчання в стінах вже такого рідного училища. Наче все вперше – і слово, і музика, і дзвони душі, але наче і востаннє. Ми раді привітати наших любих першокласників у стінах закладу! Бажаємо наснаги у здобутті знань та професійних вмінь старшокурсникам! Радість цього дня разом з училищною родиною розділили: Заступник начальника відділу кадрів Державного підприємства «Завод імені Малишева» Борис Петрович Даньшин, начальник відділу по роботі з персоналом ПАТ «Турбоатом» Геннадій Іванович Кіріченко, головний інженер Віктор Володимирович Нежибовський та спеціаліст з оцінки навчання персоналу Тамара Михайлівна Мостова Машинобудівного заводу «Світло Шахтаря», методист НМЦ ПТО Юрій Олексійович Ярошенко.

Цього дня розпочинається новий навчальний рік, який завжди означає відкриття нової, осяйної і зазвичай нелегкої дороги – дороги до знань, до нових звершень. В цей складний час ми хочемо, щоб в кожному серці зберігалася любов до рідної Батьківщини, щоб лани її розквітали, птахи співали, а наші діти жили у спокої і злагоді!!!

Зі святом!