Заходи присвячені Дню памяті та примирення та Дню Перемоги

07 та 08 травня 2019 року в училищі під гаслом «1939-1945. Ніколи знову!» проведено заходи, присвячені Дню пам’яті та примирення, Дню Перемоги над нацизмом в Європі.

На виховних годинах були проведені уроки пам’яті «Мужність і відвага крізь покоління», на яких висвітлили події Другої світової війни та бойовий шлях, що пройшов український народ за роки війни та бібліотечна година «Вони йшли на смерть за Батьківщину». Кожна учнівська виготовила стіннівку.

Заключною частиною стало свято «Тих днів не змовкне слава». Метою якого було виховувати у дітей почуття патріотизму; поважне відношення до історичної пам’яті свого народу; моральну культуру учнів, розвивати здатність відчувати, співпереживати, вміння слухати оточуючих. На святкування завітали: гвардії полковник повітряно-десантних військ  Халоша Павло Кузьмич, гвардії капітан артилерії Захаров Петро Григорович та діти-війни, вони розповідали про важкі часи війни, незабутній подвиг солдат, які ціною свого життя врятували світ від фашизму, про нелегке життя в тилу. Пам’ять загиблих героїв, які віддали своє життя за Батьківщину, учні, педагоги, гості вшанували хвилиною мовчання.

Україна не хоче руйнувати, а хоче Створювати і Будувати! Ні – війні! Нехай буде Мир! Любімо одне одного!