Заходи щодо відзначення Дня пам’яті героїв Крут

«Кров, що окропила Крути Україна не забуде!» – часопис подвигу

В День пам’яті героїв Крут в училищі було проведено низку тематичних заходів. Під егідою: «Не можна викреслити з людської пам’яті той великий та безсмертний подвиг юних студентів, що захищали українську державність , поклавши на її вівтар найцінніше – власне життя».

На першому уроці всі викладачі для учнів провели інформаційні 10- хвилинки “Пам’ятай про Крути”, під час захода увагу було привернуто до важливості теми захисту держави, необхідності подальшого зміцнення й розбудови Збройних Сил України як запоруки незалежності України.Було проведено історичні паралелі між подіями початку 1918 року та реаліями сьогоднішнього дня, коли Україна знову змушена виборювати та захищати свою незалежність. А викладачем історії Лєвіною А.В. було організовано бесіду-огляд “Трагедія Крут: крізь призму минулого і сучасного”

Бій під Крутами  – це героїчна й водночас трагічна подія. Вона знаменувала початок нової епохи національного пробудження  українців, усвідомлення  права жити на власній землі та святого обов’язку – боронити її. Визначально, що ця жертовна любов зародилася в серцях молодих людей – найкращих представників українського студентства.