«ЗАПАЛИ СВІЧКУ ПАМ’ЯТІ – ПОДІЛИСЬ ТЕПЛОМ З ЗАХИСНИКОМ». ДО 90-Х РОКОВИН ГОЛОДОМОРУ В УКРАЇНІ

Традиційно кожної четвертої суботи листопада вшановуємо жертв Голодомору 1932-1933 років. Цьогоріч ця дата припадає на 25 листопада. До Дня пам’яті жертв Голодомору спільнота викладачів та здобувачів освіти училища приєдналися до акції «Пам’ятай про жертв Голодомору. Підтримуй тих, хто бореться за Україну».

Так в читальній залі училища було створено символічну виставку, що містила колоски пшениці, пам’ятні ангелочки, свічки, вишиванки, старовинний посуд та прапор України.

А викладач історії України Медведєва Н.Б.  разом з учнями усіх груп обговорила 10 головних фактів про голодомор в Україні. Викладач наголосила, що голодомор 1932-1933 років став наслідком поразки Української революції 1917-1921 років та окупації країни більшовиками. Нині українські воїни, які зупинили навалу і звільнили від ворога безліч населених пунктів, не лише захищають територіальну цілісність і суверенітет України, але і нашу ідентичність, право бути господарями на своїй землі, шанувати власну мову, історію, культуру, героїв.

Також у День пам’яті жертв Голодомору закликаємо учнів о 16.00 запалити свічку у вікні, а також долучитись до Загальнонаціональної хвилини мовчання.