На засіданні методичної комісії педагогічних працівників верстатних та слюсарних професій, яке відбулося 12.09.2019 р. обговорювались питання з розробки планів. програм, проведення предметного тижня металістів.
![](https://metalist.org.ua/wp-content/uploads/2019/09/IMG-bf1edbfe7c9b16df5573c8f8e3b085f7-V-1024x768.jpg)
На засіданні методичної комісії педагогічних працівників верстатних та слюсарних професій, яке відбулося 12.09.2019 р. обговорювались питання з розробки планів. програм, проведення предметного тижня металістів.