04 квітня 2019 року в ДНЗ “Харківське вище професійне училище №6” під керівництвом методиста Ковальової Т.І. відбулося чергове засідання школи передового педагогічного досвіду. Перше питання стосувалося тайм – менеджменту як ресурсу для підвищення ефективності роботи педагога.
![](https://metalist.org.ua/wp-content/uploads/2019/04/11.png)
Голова методичної комісії комп’ютерних технологій Подвойська Л.М. виступіла з доповіддю «Групова навчальна діяльність – інструмент продуктивного навчання».
![](https://metalist.org.ua/wp-content/uploads/2019/04/12.png)
А також, презентували творчі звіти про роботу в міжатестаційний період педагоги, чий педагогічний досвід вивчається в рамках роботи Школи передового педагогічного досвіду та які атестуються в цьому навчальному році.