24 листопада 2020 року викладачем історії Лєвіною А.В. було проведено Урок пам’яті жертв голодомору під гаслом «Збережи пам’ять. Збережи правду»
Під час проведення Уроку пам’яті викладач разом з учнями звернулись до спогадів очевидців Голодомору, учні аналізували історичні події 1932-1933рр., зіставляли їх з правовим поняттям геноциду; використовуючи офіційні документи, документальні хроніки та відеоматеріали, доводили, що Голодомор 1932-1933 років – це геноцид Українського народу. Та запалили свічку пам’яті.
![](https://metalist.org.ua/wp-content/uploads/2020/11/изображение_viber_2020-11-24_10-17-121-1024x769.jpg)
![](https://metalist.org.ua/wp-content/uploads/2020/11/изображение_viber_2020-11-24_10-17-12-769x1024.jpg)