Життя в стилі хюґе

“Життя в стилі Хюґе, або Мистецтво бути щасливим”

В День Валентина хочеться поговорити про Кохання (звичайно ж взаємне), про щастя, про тепло і ніжність. А ще про подарунки своїм коханим людям. Як вибрати, як догодити, як розтопити в лютневому снігу і льоду доріжку до серця.

Цьому теплу, ніжності і затишку вже дали ім’я і зробили з них філософію щастя, а ім’я її “хюґе”. Якщо ви ще не чули про це, покваптеся. Знайдіть в бібліотеці книгу Міка Вікінга “Хюге: як добре жити по-датському”. Всього 10 кроків до щастя виділив автор, і всі вони доступні, цікаві й прості.

Всі ці 10 кроків тепер добре відомі і нашим учням. Ось і сьогодні ми з дівчатами постаралися самі для себе визначити, що таке щастя. Що таке затишок і чи такі вже вони важливі для розвитку відносин з коханими людьми. Обговорювати, в принципі, нічого не довелося: всі одностайно визнали, що без тепла, уваги і ніжності любов якась нелюбовна виходить … Дівчата намагалися запам’ятати і прийняти ті прості правила, які рекомендує їм філософія хюге. Але головне, як погодилися всі присутні, – це почати з себе. У школі цьому не вчать, а тому, напевно, це і є найскладніше. Що ж, допоможемо собі самі: ми відповіли на питання анкети, яка ясно показала, як кожна з нас готова для щастя.

Тепер ми знаємо все і впевнено крокуємо до щастя і успіху!