Вітаємо педагогічний колектив з отриманням другої *«ЗОЛОТОЇ МЕДАЛІ» на одинадцятій міжнародній виставці «Інноватика в сучасній освіті» та Десятійї міжнародній виставці освіти за кордоном «World Edu», яка проходила у Київському Палаці дітей та юнацтва, у формі науково-практичної конференції «Інноваційні підходи закладів професійної (професійно-технічної) освіти України до розширення соціального партнерства (у контексті реалізації Концепції державної політики «Сучасна професійна (професійно-технічна) освіта» на період до 2027 року)».
*Першу золоту медаль училище отримало у 2018 році
![](https://metalist.org.ua/wp-content/uploads/2019/11/золотая-медаль-2.jpg)
![](https://metalist.org.ua/wp-content/uploads/2019/11/изображение_viber_2019-10-31_09-29-09-768x1024.jpg)
![](https://metalist.org.ua/wp-content/uploads/2019/11/изображение_viber_2019-10-31_09-29-10-1024x768.jpg)