22.12.2017 року в училищі було проведено тренінгове заняття

22.12.2017 року в училищі було проведено тренінгове заняття «Безпечна міграція та працевлаштування, присвячене щорічній глобальній акції» «16 днів проти гендерного насильства», яка проходить в усіх країнах світу.

Тренінг проводився з учнями групи ОП-6-11/12 та ПР-7-11/12. Ведучою заходу була ВєсєлковаДарина, учениця групи ЕМ-7-5/6, яка отримала сертифікат тренера з теми «Здійснення превентивної роботи з протидії торгівлі людьми у закладах профтехосвіти». Захід проведено в рамках проекту «Підвищення обізнаності вразливих дітей та молоді Харківської  області щодо безпечної міграції та працевлаштування», з ініціативи Представництва Міжнародної організації з міграції в Україні за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади та Харківської громадської організації «Твоє право».

Учасники тренінгу заповнили вхідну анкету для визначення рівня обізнаності з даної тематики, розглянули питання про те, яким чином можуть експлуатувати людей не лише за кордоном, а й на теренах нашої держави; обговорили поняття торгівлі людьми, її масштаби та етапи, основні причини потрапляння громадян у ситуацію торгівлі людьми; розглянули існуючі міфи та стереотипи, форми торгівлі людьми. Виконали вправу «Нитки», яка дала змогу учням зрозуміти, що у кожної ситуації обов’язково знайдеться вихід, потрібно лиш трішки подумати та мати бажання вийти з цієї ситуації. Учні склали ситуацію та здійснили пробний дзвінок на гарячу лінію з протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів. Отримали інформацію, яка сприяла вирішенню складеної ситуації. Розглянули ситуації, які трапилися з реальними людьми та висловили свою думку про те, щоб вони самі робили якби з ними сталася подібна ситуація та склали правила власної безпеки при працевлаштуванні та подорожі за межі нашої держави. Учнів було ознайомлено з інтернет-ресурсами з протидії торгівлі людьми, власне з електронним курсом, який надає змогу більш глибоко розібратися з проблемою безпечного працевлаштування та подорожування та отримати всю необхідну інформацію.

По закінченню тренінгу учні заповнили вихідну анкету та отримали роздатковий матеріал.