Професіографічна екскурсія до Корум груп Машинобудівний завод «Світло Шахтаря»

У рамках підготовки кваліфікованих робітників за професією «слюсар-ремонтний; слюсар з ремонту автомобілів» учні групи СР-7-7/8 училища разом з майстром в/н Саєнком І.В. та класним керівником Паук В.В. відвідали професіографічну екскурсію на Заводі «Світло Шахтаря».

Під час екскурсій учні дізнались про славну історію заводу та ознайомились із сучасним оснащенням, що дозволяє щорічно оновлювати асортимент і нарощувати виробничі потужності. Екскурсанти дізнались, як сьогодні працює завод: слюсарно-складальний цех, як будується процес збірки, монтажу, комплектації і випробування скребкових конвеєрів і перевантажувачів, як дефіцит кваліфікованих кадрів гальмує виробництво.

ПАТ “Світло шахтаря” виробляє скребкові конвеєри і перевантажувачі, шахтні дробарки, запобіжні гідравлічні муфти, вибухобезпечні головні акумуляторні світильники, сигналізатори метану, фари електровозів та інше обладнання для гірничорудної промисловості. Продукція, що випускається підприємством, поставляється більш ніж в 18 країн світу і експлуатується в найрізноманітніших гірничотехнічних і кліматичних умовах у вугільної, сланцевої, калійної і інших видобувних галузях.

Екскурсія на підприємство – це унікальна можливість своїми очима побачити виробництво, умови праці, дізнатись про вимоги та перспективи зайнятості.

Учні відвідали завод з метою розширення світогляду та з метою допомогти майбутнім випусникам зробити свідомий вибір першого робочого місця.