23 лютого 2017 року на базі училища проходив обласний семінар-практикум

23 лютого 2017 року на базі училища проходив обласний семінар-практикум для педагогічних працівників ПТНЗ професій «Оператор компʼютерного набору».

Темою семінару-практикуму було: «Розвиток професійних компетенцій учнів, як засіб якісної підготовки кваліфікованих робітників», який відвідали педагогічні працівники 13 ПТНЗ м. Харкова та області.

У ході семінару розглядалися питання:

– використання інформаційно-комунікаційних технологій для підготовки кваліфікованих робітників;

– розвиток професійної компетентності педагогічного працівника, як запорука якості професійної підготовки робітників .

У рамках обласного семінару-практикуму Храмцова М.М., викладач, та Котенко В.Г., майстер в/н, провели показовий виховний захід на тему: «Незвичайне у звичному», у вигляді веб-квесту, та роботи в малих групах з учнями групи ОКНАР-5-1/2 (другого курсу, професії «Оператор компютерного набору; асистент референта»). Під час заходу учні продемонстрували знання сучасних програм компютерної обробки інформації на прикладі визначних, цікавих а маловідомих місць нашого рідного міста Харкова. Так, наприклад, учні створили «Карту найнезвичніших міст Харкова», «Найнезвичнішиа памятка», а група «Детективи» презентували напрацювання з пейзажів міст у довоєнні часи та сучасний вигляд.