26 жовтня 2016 р. в училищі відбулася зустріч

26 жовтня 2016 р. в училищі відбулася зустріч з ветеранами Слобідського району, присвячена 72-й річниці звільнення України від фашистських загарбників: «Вклоняємось великим тим рокам». Ведучі літературно-музичної композиції розпочали зустріч зі слів: «Ми, учні училища, не вправі забувати той грізний доленосний час. Жити без пам’яті, без історії означає позбутися кореня життя. Якщо ти не пам’ятаєш минулого, теперішнє позбавлено основи і сенсу ».

Війна пройшла через кожну сім’ю, через людські долі, чітко розділивши час на «довоєнний» і «воєнний», розділивши всіх людей на «фронт» і «тил». Голова ради ветеранів Слобідського району, ветеран збройних сил Віталій Андрійович Пальоха,  на відкритті свята, говорив про спадкоємність поколінь: «зустрічі ветеранів війни і дітей-війни з учнями училища формують в учнів почуття патріотизму, прищеплюють любов до Батьківщини, свого краю, до старшого покоління».

Про свою участь в бойових діях під час Другої світової війни учням розповіли сержант – Неля Михайлівна Резинкіна, та Павло Кузьмич Холоша. Учитель фізики Михайло Ісаакович Висоцький прочитав на пам’ять уривок із твору А. Твардоського  «Василий Теркин». Всі слухали затамувавши подих. Така зустріч дає заряд енергії молодому поколінню, а старшому поколінню – поважне відношення до ветеранів і надію на допомогу при необхідності