Комплексні навчання з пожежної безпеки в нашому училищі були проведені 12 грудня.
Пожежно-тактичні навчання з повною евакуацією людей з будівель вкрай необхідні в наш час. Основною метою таких заходів є перевірка злагодженої роботи служб з евакуації людей з будівель і надання допомоги постраждалим. І що особливо важливо – це допомагає запам’ятати людям їх правильні дії в разі пожежі, а деяких психологічно готує до спокійного і розсудливого поведінки в надзвичайній ситуації.
В рамках зборів з працівниками та учнями училища інженер з охорони праці Ніна Михайлівна Панаріна ознайомила з правилами безпеки при виникненні пожежі. Завідувач господарською частиною Нагдалієв Магомед нагдалієвич на території училища провів інструктаж про заходи пожежної безпеки та навчання по використанню вогнегасників.
![](https://metalist.org.ua/wp-content/uploads/2019/12/20191212_083652-e1576250820708-576x1024.jpg)
Навчальна евакуація з будівлі училища також була пройдена успішно. Працівники та учні, почувши звуки автоматичної пожежної сигналізації, негайно покинули будівлю, використовуючи основний і запасні виходи.
![](https://metalist.org.ua/wp-content/uploads/2019/12/20191212_083653-e1576251052725-576x1024.jpg)
![](https://metalist.org.ua/wp-content/uploads/2019/12/20191212_0837170-e1576251150542-576x1024.jpg)