12 грудня 2019 року на базі “Karazin Student Hall” — першого в Україні студентського простору нового формату відбулася презентація проекту «МАЙСТЕР. Ідентифікація, мотивація, часткова підготовка і професійна інтеграція внутрішньо переміщених осіб у Східній Україні», що впроваджується німецькою федеральною компанією GIZ спільно з роботодавцями АТ «Турбоатом», ДП «Завод імені В.А. Малишева», яка діє за дорученням уряду Німеччини координації ГО «Фонд «Професійний розвиток Харкова». Майстер виробничого навчання Котенко В.Г. разом з слухачами курсу «Офіс-менеджер» презентували навички «Майбутнє створене власними руками», серед яких порт фоліо заводів, приклади оформлення меню ресторанів, та зразки друкованої продукції.
![](https://metalist.org.ua/wp-content/uploads/2019/12/изображение_viber_2019-12-13_10-31-42-1024x768.jpg)
![](https://metalist.org.ua/wp-content/uploads/2019/12/изображение_viber_2019-12-13_10-31-08-1024x768.jpg)
![](https://metalist.org.ua/wp-content/uploads/2019/12/изображение_viber_2019-12-13_10-30-14-758x1024.jpg)
![](https://metalist.org.ua/wp-content/uploads/2019/12/изображение_viber_2019-12-13_10-30-34-1024x768.jpg)
![](https://metalist.org.ua/wp-content/uploads/2019/12/изображение_viber_2019-12-13_10-29-54-1024x768.jpg)