З метою профілактики девіантної та антисоціальної поведінки, попередження кримінальних правопорушень серед неповнолітніх та налаштування дітей на позитивні дії та вчинки у подальшому житті, до училища завітав Старший інспектор з особливих доручень відділу зв’язків з громадськістю УПП в Харківській області Ведимеря Євген Вікторович провів індивідуальні бесіди з учнями, що перебувають на училищному обліку, та запропонував перегляд фільму «ВИРОК ПЖ».
Перегляд сюжета із особистого життя засудженого, який знаходиться у місцях позбавлення волі, вразив учнів та спонукав задуматись над наслідками необдуманих вчинків.
![](https://metalist.org.ua/wp-content/uploads/2019/12/изображение_viber_2019-11-29_09-34-46-1024x768.jpg)