Учні училища відвідали районну бібліотеку імені Тургенєва історичний дайджест «Голодомор – чорна сповідь». Там учні почули сумні слова, сказані одним із присутніх: “Наше покоління може не пережити Голодомору, залишаючись, як ТІ, людьми” … Згадували, журилися, намагалися, затамувавши подих, уявити себе на місці тих, хто ЗМІГ пережити і вижити не тільки тілом , а й душею. Подивилися, що є в бібліотеці про це: книги (деякі) просто унікальні, написані іноземними журналістами (які бачили все своїми очима), очевидцями і талановитими (і сміливими на той час) письменниками. Оцінили, доторкнулися руками, щоб повернутися до теми свого часу. І щоб ніколи не повернутися до подій …
![](https://metalist.org.ua/wp-content/uploads/2019/11/изображение_viber_2019-11-27_13-43-59-1024x768.jpg)
![](https://metalist.org.ua/wp-content/uploads/2019/11/изображение_viber_2019-11-27_13-43-58-1024x768.jpg)