Акція “Бібліотеки повні людей”
Учні училища приєдналася до акції “Бібліотеки повні людей”, яку анонсувала Українська бібліотечна асоціація та Український інститут книги. Бібліотека – це віртуальний та реальний та простір для ідей, різноманітних зустрічей, обговорень, дискусій. Це місце, де кожен може знайти для себе щось цікаве, потрібне й нове.
Екскурсії до бібліотеки учнів першого курсу, урок літературного читання, настільні ігри для молоді, фотосесії, ігри та конкурси й головне, багато теплих слів та вітань від наших гостей та користувачів – так відсвяткували Всеукраїнський день бібліотек.
![](https://metalist.org.ua/wp-content/uploads/2019/10/IMG-9aaeaa03788f4c2a1420e565820bae16-V-1024x768.jpg)
![](https://metalist.org.ua/wp-content/uploads/2019/10/IMG-0a0deabae134d012e52f523157e94a6c-V-1024x768.jpg)
![](https://metalist.org.ua/wp-content/uploads/2019/10/IMG-2d3762ac13ba998e8d4abdf210e5c2fd-V-1024x768.jpg)