3 жовтня 2019 року в училищі пройшли святкові заходи з нагоди Дня працівників освіти та Дня профтехосвіти. У Вестибюлі училища традиційно кожна група презентувала свою квіткову композицію пов’язану з професією, та випустила вітальну стіннівку. У актовій залі учні-першокурсники привітали директора та кожного працівника училища з професійним святом. Особливо публіці сподобалися жартівливі сценки від груп першокурсників ОКНАР-9-3-/4, ОП-9-13/14 ТА К-9-5/6. Справжньою окрасою концерту стали його ведучі Кузін Сергій, Весєлкова Дарина, Задорожний Андрій та Шлик Ангеліна. Надзвичайно сподобався вчителям вірш у виконанні Хижняк Анни. Нікого не залишили байдужими пісні у виконанні учениць групи Пр-8-11/12, Салтаєвої Дар’ї, Удовік Лариси та Зозулі Владислави. Актову залу всі працівники училища та учні покидали у піднесеному настрої.
![](https://metalist.org.ua/wp-content/uploads/2019/10/IMG-43c4081bded0360b37687e99cb46ddfe-V-768x1024.jpg)
![](https://metalist.org.ua/wp-content/uploads/2019/10/IMG-05bb02e59a963c2430b16d1979c7a03c-V-1024x768.jpg)
![](https://metalist.org.ua/wp-content/uploads/2019/10/IMG-946de11234be57e02f4b03817c8abd87-V-768x1024.jpg)
![](https://metalist.org.ua/wp-content/uploads/2019/10/IMG-c74424dde237ccdcaa124276f45b23cb-V-1024x768.jpg)
![](https://metalist.org.ua/wp-content/uploads/2019/10/IMG-303d61237fbf12f7731fbb6ad8747c9a-V-1024x768.jpg)
![](https://metalist.org.ua/wp-content/uploads/2019/10/IMG-fb0c69ea102113938111507487f85aeb-V-768x1024.jpg)
![](https://metalist.org.ua/wp-content/uploads/2019/10/IMG-5859068281ebd9bde638f9d0dffed2cf-V-1024x768.jpg)
![](https://metalist.org.ua/wp-content/uploads/2019/10/IMG-f7fbc84ec6371cd8bbfdfe2b0a5ca619-V-1024x768.jpg)
![](https://metalist.org.ua/wp-content/uploads/2019/10/IMG-a65aba957c08802f3d6e7f32de2f43f2-V-768x1024.jpg)
![](https://metalist.org.ua/wp-content/uploads/2019/10/IMG-51b2f58bc75d4372da5c7a212d975dce-V-1024x768.jpg)
![](https://metalist.org.ua/wp-content/uploads/2019/10/IMG-439e1d0b23706fb17f08bf14d59fe4e0-V-1024x768.jpg)
![](https://metalist.org.ua/wp-content/uploads/2019/10/IMG-e809975acf924f7f0d33f39640efadb9-V-1024x768.jpg)
![](https://metalist.org.ua/wp-content/uploads/2019/10/IMG-52ff1980938aa0b121b7c9e8a1cd4488-V-1024x768.jpg)
![](https://metalist.org.ua/wp-content/uploads/2019/10/IMG-a684825e7620b1c2d33cc294023d32c4-V-1024x768.jpg)
![](https://metalist.org.ua/wp-content/uploads/2019/10/IMG-808f0c432b0d60635890bf963cb1c41f-V-1024x768.jpg)
![](https://metalist.org.ua/wp-content/uploads/2019/10/IMG-eeed02e203b6bc9c088df8a68d11c2ab-V-768x1024.jpg)
![](https://metalist.org.ua/wp-content/uploads/2019/10/IMG-fc33cf4dcb03c5ab7c7b50985d39e390-V-768x1024.jpg)
![](https://metalist.org.ua/wp-content/uploads/2019/10/IMG-63a674084e5b427e48c854fe9a42c294-V-768x1024.jpg)
![](https://metalist.org.ua/wp-content/uploads/2019/10/IMG-800dbad7311061470aeb6b8d9c901a0b-V-768x1024.jpg)
![](https://metalist.org.ua/wp-content/uploads/2019/10/IMG-d606ce558c5c8a76247342fafcad227e-V-1024x768.jpg)
![](https://metalist.org.ua/wp-content/uploads/2019/10/IMG-00895752ee224018525dbfa518211478-V-1024x768.jpg)