У рамках підготовки кваліфікованих робітників «Оператор комп’ютерної верстки», учні груп І та ІІ курсів з ознайомчим візитом відвідали поліграфічне виробництво. Де мали змогу спостерігати процес «народження» книжок та збірок від початкового до фінального процесів.
Учні детально розглянули процес виготовлення з негативів або діапозитивів комплекту друкарських форм, необхідних для розмноження інформації; друкування тиражу – одержання з друкарських форм певної кількості ідентичних видрукуваних аркушів, зошитів і т.ін. (власне розмноження інформації); виконання брошурувальних або брошурувально-палітурних робіт, оздоблювальних процесів.
Всі учасники екскурсії залишилися приємно вражені від побаченого.
![](https://metalist.org.ua/wp-content/uploads/2019/10/12.png)
![](https://metalist.org.ua/wp-content/uploads/2019/10/11.png)
![](https://metalist.org.ua/wp-content/uploads/2019/10/10.png)