День знань.

День знань – одне з головних свят навчального року – урочисте і відповідальне водночас. Свято, яке споконвіку об’єднує всю українську громаду, не виключення є і училищна родина; починаючи від найменших – першокурсників, що вперше переступили поріг училища, і закінчуючи найстаршими, хто з хвилюванням та гордістю зустріне перший дзвоник в училищі востаннє – третьокурсників.

На подвір’ї закладу професійної освіти зібрався колектив учнів, педагогів, завітали батьки. Лінійка, приурочена до Дня знань та початку навчального року, розпочалась з підняття Державного Прапора України та виконання Гімну.

До нас на свято завітали гості:

Заступник голови виконкому Комінтернівського району Світлана Миколаївна Лещенко

Інженер з підготовки кадрів Державного підприємства «Заводу імені Малишева» Лариса Олексіївна Кожухова

Заступник начальника управління по роботі з персоналом Акціонерного товариства «Турбоатом» Ірина Дмитрівна Єфремова

Ведучий спеціаліст з розробки та впровадження технологічних процесів для механозбірного виробництва Машинобудівного заводу «Світло Шахтаря» Володимир Васильович Шулегін.

По-батьківськи зворушливим, виваженим і мудрим було звернення до присутніх директора училища Костоглодова Василя Миколайовича, який побажав учням наполегливо підкоряти вершини знань, берегти традиції та примножувати славу училища. На урочистостях уже традиційно лунав перший дзвоник у виконанні відмінників навчання за результатами минулого навчального року, учнів другого курсу: Алексеєва Е. та Дядечко Я. А відмінники навчання та найкращі учні  були нагороджені цінними призами від профспілкового комітету, дипломами та грамотами.