З нагоди початку нового 2019/2020 навчального року в нашому училищі пройшов перший урок на тему: ««Я – громадянин України – європейської країни»!» з поміж інших метою уроку було: Сприяти усвідомленню учнями себе частинкою великої училищної родини. Урок проводився в актовій залі училища для всіх учнів, а це понад 400 осіб, під керівництвом викладача історії Лєвіної Анни Валеріївни, а лідери учнівського самоврядування запропонували присутнім взяти участь у бліц-турнір «Моя Україна» та Грі «Що?Де?Коли?», в той час, як учениці третього курсу Наталія Комір та Владислава Зозуля виконали пісні «Моя Україна» і «Калина» С. Ротару подарували всім гарний настрій. Урок пройшов жваво та після нього всі учасники відчули піднесений настрій
![](https://metalist.org.ua/wp-content/uploads/2019/09/изображение_viber_2019-09-06_10-25-49-1024x768.jpg)
![](https://metalist.org.ua/wp-content/uploads/2019/09/изображение_viber_2019-09-06_10-25-48-1024x768.jpg)
![](https://metalist.org.ua/wp-content/uploads/2019/09/изображение_viber_2019-09-06_10-25-47-1024x768.jpg)
![](https://metalist.org.ua/wp-content/uploads/2019/09/изображение_viber_2019-09-06_10-25-46-1024x768.jpg)
![](https://metalist.org.ua/wp-content/uploads/2019/09/изображение_viber_2019-09-06_10-25-45-1024x768.jpg)
![](https://metalist.org.ua/wp-content/uploads/2019/09/изображение_viber_2019-09-02_10-39-27-1024x768.jpg)