26 грудня 2019 року відбувся останній зимовий випуск 2019 року. Державну кваліфікаційну атестацію з професії «КУХАР; КОНДИТЕР» складали учні групи К-8-15/16. Вони готували, презентували та подавали власноруч приготовані кулінарні та кондитерські вироби та здавали звіти з проходження виробничої практики на підприємствах.
Члени державної кваліфікаційної комісії побажали випускникам міцного здоров’я, успіхів, особистих перемог, реалізації задумів і творчих планів! Нехай знання, отримані в ліцеї, неодмінно стануть запорукою вагомих здобутків, допоможуть досягти омріяних вершин у майбутній професійній діяльності! Наснаги, оптимізму та невичерпної енергії! Безпечного вам плавання у невідомих водах, під назвою життя!
![](https://metalist.org.ua/wp-content/uploads/2019/12/изображение_viber_2019-12-27_10-33-30-1024x768.jpg)
![](https://metalist.org.ua/wp-content/uploads/2019/12/изображение_viber_2019-12-27_10-33-23-768x1024.jpg)
![](https://metalist.org.ua/wp-content/uploads/2019/12/изображение_viber_2019-12-27_10-33-26-1024x768.jpg)
![](https://metalist.org.ua/wp-content/uploads/2019/12/изображение_viber_2019-12-27_10-32-46-1024x768.jpg)