КРИЛА, НА ЯКИХ ТРИМАЄТЬСЯ ЛЮДСТВО Виховна година до Дня волонтера

ДОБРО І МИЛОСЕРДЯ – ЦЕ ДВА КРИЛА, НА ЯКИХ ТРИМАЄТЬСЯ ЛЮДСТВО

30 листопада 2021 р. відбулася виховна година, присвячена Дню волонтера, цього дня згадують людей, які добровільно та безоплатно працюють там, де потрібна їх допомога: дитячих притулках, будинках літніх людей, на масових заходах та в стаціонарах лікарень. Виховна година відбулась за присутності  Бібліотекаря районної бібліотеки імені Тургенєва Шарапову Зою Олексіївну. Приємно всіх нас вразила ця зустріч, на якій учні змогли дізнатися багато цікавого про нелегку працю волонтерів, про відважних людей нашого міста, які підтримують українських солдат у нелегкий час для України.
Ця зустріч надихнула всіх на нові благодійні справи, сприяла підвищенню мотивації до волонтерської діяльності наших учнів під керівництвом учнівського самоврядування та соціального педагога училища Шевченко О.М.

Історія свята Свято було засноване Генеральною асамблеєю ООН у 1985 році. В Україні волонтерський рух розпочався в 90-х роках, а офіційно його визнали 10 грудня 2003 року.  Офіційно історія волонтерства починається з 20-х років XX століття. Після Першої світової війни у Франції французька та німецька молодь допомагала відновлювати зруйновані війною господарства. Згодом волонтерський рух поширився по всьому світу. В Україну волонтерський рух прийшов наприкінці XX століття, однак найбільш масовим він став після окупації Криму та військових дій на сході. Волонтери почали збирати гроші по всьому світу на потреби військових, закуповувати на них медикаменти та зброю і везти все це на передову. Деякі з них пішли добровольцями на військовий фронт.