Участі у Стратегічній сесії з розвитку професійної освіти

29 листопада 2021 р. взяли участь у Стратегічній сесії-виставці «Педагогічна та управлінська досконалість у професійній та фаховій передвищій освіті України: партнерство та європейські стандарти, що проводилась на базі Української інженерно-педагогічної  академії  в межах міжнародного проєкту Erasmus+ «Нові механізми управління на основі партнерства та стандартизації підготовки викладачів професійної освіти в Україні» (PAGOSTE).

Метою заходу було відкриття Центру педагогічної та управлінської досконалості для професійної (професійно-технічної) освіти в Україні для реалізації Концепції розвитку системи підготовки викладачів професійної освіти на основі партнерства та презентація роботи Асоціації з розвитку професійної та неперервної освіти.

На засідання були запрошені представники Міністерства освіти і науки України, Інституту професійно-технічної освіти НАПН України, партнери проєкту, представники закладів професійної, фахової передвищої та вищої освіти, які зацікавлені в підготовці викладачів професійної освіти, роботодавці.

Представники училища були задфяні у розділі співпраця з УІПА з метою організації педагогічної практики студентів УІПА на базі ДНЗ ХВПУ № 6.