Міжнародний день сім’ї

З нагоди Міжнародного дня сім’ї в рамках роботи клубу «За здоровий спосіб життя» Буханцовою С.М. було проведено диспут на тему: «Сімейні відносини без укладення шлюбу: за і проти». Викладач основ медичних знань зазначила: «Хоча ви можете думати, що сім’я обмежена вашими кровними родичами, можна розширити цю концепцію і додати ще й найближчих друзів, проте жити разом і погоджувати все – це не найважливіша ознака сім’ї. Важливіше зберігати єдність, попри можливу відстань, знати, що ви поважаєте одне одного і цінуєте за все, чого досягли, і що визначає вас, як особистостей. Бути сім’єю це також «знати, як встановлювати реальний зв’язок», а це як ми всі знаємо, не завжди легко.

Сім’я – це не тільки кровна спорідненість, але й  також прояв вірності.

Сім’ї – це скарби, які не варто сприймати як належне.»

Психолог училища Шмаровоз В.О. провела тренінгові заняття для учнів на тему: «Колись подарую життя» в рамках статевого виховання. Метою заняття було: подати учням правдиву інформацію про єдність духовної і фізичної сфери людини; донести знання про людську статевість і плідність, формувати у молоді розуміння статевості у єдності з людською любов’ю, відповідальністю за себе та інших осіб, в тому числі формувати відповідальність за власний дар плідності і передавання життя. Розвивати прагнення до самовдосконалення, зрілості. Виховувати у підлітків зріле ставлення до любові в різних вимірах; до чистоти та подружньої вірності. Готувати до відповідальності подружнього і родинного життя.

А викладач біології Долженкова О.О. на уроках у групах другого курсу провела інформаційні 10 хвилинки з нагоди свята, а саме розповіла учням про встановлений Генеральною Асамблеєю ООН у 1993 році Міжнародний день сім’ї. Його мету – підтримати сім’ю, яка завжди була і залишається берегинею людських цінностей, культури та історичної спадкоємності поколінь, показником стабільності й розвитку.