Не часто зима радує нас теплом та сонцем, але 14 грудня виявився особливим днем.

Не часто зима радує нас теплом та сонцем, але 14 грудня виявився особливим днем. В цей день Державний навчальний заклад «Харківське вище професійне училище № 6» святкував своє 95-річчя. Цієї днини було сонячно не тільки надворі, а й на душі тих, чиє життя пов’язане з цим навчальним закладом.

Зранку на училищному подвір’ї було гамірно і весело. Це звідусіль почали з’їжджатися випускники та ветерани училища. І сивочолі, поважні, і молоді та завзяті пани та пані, і зовсім юні хлопці та дівчата – всі раділи, вітали один одного, почуваючись єдиною училищною родиною.

Гордо височить сьогодні оновлене училище. Воно молоде, повне сил, змінило свій зовнішній вигляд, стало ошатнішим, затишнішим, світлішим та комфортнішим.

Виступаючи перед присутніми, заступник директора Департаменту науки і освіти-начальник управління профтехосвіти Ігнатьєв Володимир Васильович своєму виступі голова подякував всім працівникам училища, та директору училища Костоглодову Василю Миколайовичу, за щоденну кропітку працю у підготовці висококваліфікованих робітників.

На 95-річчя «кузні робітничих кадрів» завітали почесні гості –

Начальник управління освіти Департаменту науки і освіти ХОДА Володимир Васильович Ігнатьєв, Директор Харківського індустріально-педагогічного технікуму Олександр Петрович Курбатов, Заступник голови адміністрації Слобідського району з організаційних питань Харківської міської ради   Світлана Миколаївна Лещенко, Методист методичного центру Слобідського відділу освіти Яна Анатоліївна В’юнник, Начальник відділу кадрів «Заводу імені Малишева Олена Анатоліївна Латанська, Голова об’єднаного профкому ДП «Завод ім. Малишева»  Зубехін Микола Петрович, Голова профкому ДП «Завод ім. Малишева»  Ступаренко Юрій Георгійович, Директор Харківського державного будинку художньої та технічної творчості Наталія Марківна Варава, Заступник директора з навчально-методичної роботи Науково-методичного центру Харківської області Наталія Григорівна Сологуб, Керівник Департаменту управління персоналом Харківського машинобудівного заводу «Світло шахтаря» Олена Валеріївна Корніяшик, Заступник головного інженера Харківського машинобудівного заводу «Світло шахтаря» Володимир Вікторович Нежибовський, Перший проректор з науково-педагогічної роботи, професор, доктор технічних наук Тарасюк Анатолій Петрович, Голова обкому профспілки працівників оборонної промисловості Завада Валерій Васильович, Директори училищ

Амірбеков Геннадій Джамалдінович голова  ради директорів

Сорокін Іван Миколайович

Матвійчук Лариса Іванівна

Юкляєвська Наталія Вікторівна

Батраченко Нінель Володимирівна

Ткаченко Ніна Григорівна

Лисенко Микола Федорович

Зі словами вдячності звернувся до присутніх директор училища Василь Миколайович Костоглодов. У своєму виступі говорив про те, що в минулому навчальному році велика увага була приділена зміцненню матеріально-технічної бази училища.

В цей день педколектив почув на свою адресу не тільки теплі слова поздоровлень, але й отримав цінні подарунки: комп’ютер, багатофункціональний пристрій, картини, вази,  ноутбук та інше.

Звичайно, таке важливе свято не могло залишитися без нагородження кращих працівників училища. Почесними грамотами за багаторічну сумлінну працю у вихованні висококваліфікованих робітників були нагороджені: грамотами Департаменту науки і освіти ХОДА – Буханцова С.М., Висоцький М.І., Храмцова М.М., Подвойська Л.М., Семерніна О. А.

Привітання перепліталися з чудовою концертною програмою, в якій брали участь учні, випускники училища, педагогічний колектив.