“У нас є віра і любов, щоб Батьківщину боронити” – патріотичний інфо-дайджест

До Дня Збройних сил України  відбулась зустріч училища з учасниками АТО Федоровим П.Б. і Євдокимовим О.В. Вони не тільки брали участь у перших боях АТО, вони й сьогодні співпрацюють з діючими військами, допомогаючи їм як волонтери. Наші гості привезли з собою картини художниці Ванди Куркуль, яка теж неодноразово була там, де йшли бої, і відобразила на своїх полотнах людей і події, які вона там побачила.

Студенти виявились уважними і шанобливими слухачами: вони затамували подих, намагаючись не пропустити жодного слова. Ми подивились “живе” відео недавніх боїв у супроводі пісень про війну, які склали і заспівали харківські студенти академії культури.

Після виступу почесні гості відповідали на питання учнів про те, що зараз відбувається “там”, як воюють і як відпочивають наші герої. І головне питання:”Коли ж все скінчиться?” А відповідь на нього була така: це залежить від кожного з нас, від нашої мужності, мудрості і любові до України.

Хлопці і дівчата з теплими словами привітань та побажань вручили власноруч виготовлені листівки  воїнам, а наші гості погодилися їх передати в зону АТО.

І наприкінці зустрічі – фотосесія з нашими героїчними гостями, яку так чекали молоді люди (і особливо дівчата). На прощання лунали слова подяки і побажання миру і свободи Україні.