Оберіг нашої державності – правовий путівник До Дня Конституції України

Що таке Конституція? Для чого вона потрібна державі? А для чого нам потрібно її знати: адже ми не юристи, не правозахисники, не депутати? Чудернацьки питання, чи не так? Але коли заходить розмова з підлітками на схожі теми, такі питання читаються в очах “без озвучки”. Як відповісти, як заохотити молодь до близького знайомства з найважливішим документом нашої держави?

На допомогу всім, кого це хвилює: брати Капранови та художник Олександр Костенко написали прекрасну книгу “Конституція у коміксах” за підтримки Українського культурного фонду. Щоб не повторювати помилок своїх батьків, нашіа молодь повинна знати і розуміти основи Конституції – оберега нашої державності. Комікси та діалоги, сучасні герої та життєві ситуації допомогли розвоорушити мовчазну студентську аудиторію і викликати хлопців та дівчат на справжню інтелектуально-правову дискусію.

Книжка братів Капранових – справжній путівник на шляху знайомства з головними правовими питаннями. І навіть якщо (нажаль) цієї книги немає в нашому фонді, ми можемо познайомитися з нею в електронному вигладі: вона є у безкоштовному завантаженні, а адресу сайту, де є посилання для завантаження, студенти змогли записати під час заходу.