Випускний – 2021

Випускний вечір відноситься до числа тих урочистостей, які відбуваються один раз у житті. В училищі випускний відсвяткували 24 червня 2021 р.

Кожен випускник, з радістю згадує ті чудові дні коли він тільки почав навчання в училищі. Напевно, кожен пам’ятає і свій перший день навчання і перше виробниче навчання, і перше кохання і перші прикрощі і розчарування. І ось нарешті прийшов той довгоочікуваний день про який мріє кожен третьокурсник – ВИПУСКНИЙ!!! Це свято має запам’ятатися на все життя.

В цей день  з нами радість випуску кваліфікованих робітників розділили  представники підприємств замовники-кадрів, а саме директор з персоналу та адміністративно-соціальних питань Євген Юрійович Данилін ДП «Завод імені Малишева», а також керівник Департаменту з розвитку капітальних ремонтів Сергій Михайлович Мегельбей та менеджер з підбору персоналу Світлана Миколаївна Трофименко з АТ «Харківський машинобудівний завод «Світло Шахтаря».

У житті кожного учня настає момент розставання зі своїми викладачами і майстрами виробничого навчання. Але не час сумувати, дорогі випускники, адже у вас ще все попереду! Особлива подяка всім “зірочкам”, що зробили свято випускників яскравим.