Обласний управлінський практикум на базі училища

26 лютого 2019 року на базі ДНЗ «Харківське вище професійне училище №6» відбувся управлінський практикум для заступників директорів з навчально-виробничої роботи за темою: «Стандартизація професійної освіти на компетентністній основі».

У семінарі взяли участь представники Департаменту науки і освіти ХОДА, НМЦ ПТО у Харківській області та 34 заступники директорів з НВР із 32 ЗП(ПТ)О.Практикум проходив за 5-ма модулями:

  • організаційний модуль;
  • теоретичний модуль:

Професійні стандарти: поняття, структура, призначення (Сологуб Н.Г., заступник директора НМЦ ПТО у Харківській області)

Про методику розроблення професійних стандартів (Назарець З.О., зав. лабораторією НМЦ ПТО у Харківській області)

Стандарт П(ПТ)О: структура, затвердження. методика розроблення (Сологуб Н.Г., заступник директора НМЦ ПТО у Харківській області)

  • семінарський модуль:

Формування базових, професійних, ключових компетентностей, навчальних модулів (Назарець З.О., зав. лабораторією НМЦ ПТО у Харківській області)

Про розроблення освітніх програм з професії «верстатник широкого профілю» з елементами дуальної форми навчання за СП(ПТ)О на компетентнісній основі (Тарабаренко Л.Ю., заст. директора з навчально-виробничої роботи ДНЗ «Харківське вище професійне училище №6»)

  • практичний модуль:

Встановлення відповідності змісту загальнопрофесійних та професійних компетентностей СП(ПТ)О змісту програм

Відповідність обсягу навчального навантаження на навчальні предмети згідно з компетентностями в СП(ПТ)О (Сологуб Н.Г., заступник директора НМЦ ПТО у Харківській області; Назарець З.О., зав. лабораторією НМЦ ПТО у Харківській області)

  • підсумковий модуль.