Свято талантів

27 лютого 2019 року  в училищі відбувся другий етап обласного огляду-конкурсу художньої самодіяльності під гаслом: «Творчість об’єднує і надихає!». Учні училища зрозуміли та розкрили девіз конкурсу по-своєму, та представили методистам Державного будинку художньої та технічної творчості  альманах-концерт «Моє». Що складався з 5 сторінок. Перша сторінка «Мій Харків» розпочалась з виконання пісні «Я йду по Харкову». Також учні групи ОКНАР-6-1/2 на пам’ять читали вірші про рідне місто харківських поетів.

Друга сторінка «Моє кохання» запам’яталася не лише душевними віршами, а й ліричними піснями у виконанні Миколи Лузгіна. Третя сторінка «Мій Париж» була присвячена року французької мови в Україні – увагу глядачів захопили міми. Під час четвертої сторінки «Моє училище» було презентовано виступ агітбригади училища, а на завершення блоку авторська пісня «Наше шосте». П҆ята сторінка «Моя Україна» розпочалася з феєричного танцю у виконанні учениць групи ПР-8-11/12, та закінчилась виконанням пісні: «Україно! Хто любить той не втече».

Такожувазі журі було представлено результати роботи гуртків технічної творчості: «Умілець», «Кулінар», «Автослюсар», «Куафре».

Дякуємо всім учням-гуртківцям за цікаві роботи, які представлені на обласний огляд-конкурс технічної та декоративно-прикладної творчості.

Дякуємо всім, хто брав участь у підготовці і проведенні огляду-конкурсу художньої самодіяльності!