Сьогодні в училищі був звичайнісінький день. Аж раптом двері відчинилися і до аудиторії зайшов наш випускник – Пономаренко Сергій. Який навчався у групі ОТН-3-1/2, був старостою групи,але з початком подій на сході не зміг всидіти на місці,і пішов до армії. Сьогодні Сергій – солдат морської піхоти, і боронить наш спокій, щоденно захищаючи кордони України від агресора. Сергій поспілкувався з учнями такої ж групи, в якій не так давно навчався сам. А сьогодні вони лише першокурсники – а в нього за плечима досвід, якому не позаздриш. Він щодня перебуваючи на передовій дивиться в очі смерті. І ось перебуваючи на лікуванні у госпіталі, вирішив «заглянути» до «другого» дому – училища, що дало йому путівку в життя, та поставило на ноги. Сергій неймовірно змужнів, і нам, звісно, важко уявити, що відбувається у нього в душі, але зовні, він так схожий, на звичайного молодика…
![](https://metalist.org.ua/wp-content/uploads/2019/03/IMG-8e5cd5369a7dcfe9cf649c0301af80c8-V-576x1024.jpg)
![](https://metalist.org.ua/wp-content/uploads/2019/03/DSC01089-1024x768.jpg)
![](https://metalist.org.ua/wp-content/uploads/2019/03/DSC01094-1024x768.jpg)
![](https://metalist.org.ua/wp-content/uploads/2019/03/DSC01097-1024x768.jpg)