Сьогодні, 8 грудня 2016 року, в училищі відбувся святковий концерт

Сьогодні, 8 грудня 2016 року, в училищі відбувся святковий концерт з нагоди 94-річниці від Дня заснування училища, та І етап огляду-конкурсу  художньої самодіяльності під девізом: «Натхненні вірою в Україну!». Учні всіх груп представили на огляд вимогливого, але справедливого журі представили свої виступи в номінація: Презентація професії та тематичній, згідноз темою огляду-конкурсу. Серед яких були гімн, девіз та емблема групи, інсценування, декламація та танець. Журі,  до складу якого входили: директор училища Василь Миколайович Костоглодов, заступник директора з навчально-виробничої роботи Людмила Юріївна Тарабаренко, заступник директора з курсової підготовки Олена Василівна Замула, бібліотекар училища Лариса Олексіївна Балалаєва, президент учнівського самоврядування  училища Вікторія Яковлева та заступник директора з виховної роботи Оксана Олексіївна Долженкова, оцінювало сценічну культуру, наявність цікавого літературного матеріалу, масовість колективів.

Журі відмітило виступи груп ОКНАР-5-1/2, Пр-6-9/10, а також виступи окремих учнів: Ізотової Юлії, Степанкової Яни (ОКНАР-5-1/2), Фалеєвої Юлії, Глущенко Любові (ОКНАР-4-3/4), Фоменко Дмитра (ЕМ-6-5/6), Сардаряна Артура (ЕМ-5-5/6), Єфремова Максима, Тяжлової Валерії (К-4-5/6), танцювальних колективів груп К-4-5/6 та ПР-6-9/10, Кощєєва Анатолія (К-6-13/14), Авдєєва Микити та Рев’юк Карини (ОП-5-11/12), Мікуленко Карина (ПР-6-9/10).  Також журі висловлює щиру вдячність учням груп «Перукарів», за створені зачіски всім ученицям, що брали участь у огляді-конкурсі.

 За підсумками оцінок журі було визначено три групи-переможці, що отримали дипломи та цінні подарунки. НИМИ СТАЛИ  І місце група ОКНАР-4-3/4, ІІ місце – група ОКНАР-6-1/2, ІІІ місце група ЕМ-6-5/6.

У підсумку проведення конкурсу, впевнено можна сказати: «ХВПУ-6: МАЄ ТАЛАНТ!!!»