В училищі викладачі суспільно-гуманітарних дисциплін провели тиждень

В училищі викладачі суспільно-гуманітарних дисциплін провели тиждень «Українство і європейському колі народів» з 15  по 18 листопада 2016/2017 навчального року.

Тиждень розпочався із виставки учнівських ілюстрацій літературного та історичного спрямування: «Думи й слова малюю олівцем». Учні виявили непідробний інтерес до цього завдання, відтворивши українців сильною, витривалою, жартівливою та синтементальною нацією.

Наступний етап – І тур мовного коннкурсу ім. П. Яцика, де визначилися переможці, які будуть захищати честь навчального закладу на Обласному конкурсі. Це Герасименко Ганна із групи ОКНАР-4-3/4 та Русу Марина із групи ОКНАР-5-1/2.

Усний журнал «Моя прекрасна українська мова – найкраща пісня в стоголоссі трав…» був присвячений Дню української писемності та мови.

Цікавим було відкриття засідання клубу «Харківський Демокріт», де відбулася презентація проекту «Великі Харків’яни», імена яких були занесені учнями до Червоної книги Харкова. А також мова  йла про нобеліантів, що народилися на українській землі, а удостоєні Нобелівської премії як громадяни інших держав.

Година спілкування «Свята в Україні та Великобританії», проведена викладачем англійської мови Кошелєвою Т.О., захопила як учнів, так і викладачів і майстрів щирістю, веселістю, оптимізмом.

Завершився тиждень ушануванням пам’яті жертв Голодомору. Бесіда «Пам’ять у наших серцях» проведена викладачем історії Марченко-Паладян Л.П. Активні учасники – учні були нагороджені символічними призами.