Свято талантів

26 лютого 2020 р.  в актовій залі училища традиційно пройшов ІІ (Обласний) етап  огляду-конкурсу художньої самодіяльності під девізом: «Знай! Думай! Мрій!»

Важко переоцінити роль художньої самодіяльності в освітньому процесі будь-якого закладу освіти. Адже, працюючи в аматорському гуртку, молодь має реальні шляхи для самореалізації, а мистецькі заходи – це невичерпне джерело для її духовного життя.

Саме ці заходи акумулюють, очищають, утверджують і возвеличують духовність окремої людини і народу в цілому.

Участь у конкурсі брали здобувачі освіти наступних учнівських груп: ОКНАР-9-3/4, К-9-5/6, ОКНАР-7-1/2. ЕМ-7-5/6, К-7-3/4, К-8-5/6, ОКНАР-8-3/4. У цікавих, патріотичних та креативних номерах здобувачі освіти продемонстрували свої таланти у співах, танцях, декламуванні віршів, а також свої акторські здібності. Вони дуже вміло вправлялися зі своїм хвилюванням перед глядачами за що отримували вдячні оплески.

Родзинкою стало виконання учнями віршів мінометника військової частини 3017, автора віршів та пісень про події на Сході країни Бородая Олега Миколайовича, що в далекому 1993 році, розпочинав свою педагогічну діяльність викладачем математики та фізики в нашому училищі