24.02.2020 у рамках предметного тижня з професії “Асистент референта” викладачем-методистом Густодим Н.В та майстром в/н Подвойською Л.М. було проведено у групі ОКНАР-7-1/2 позакласний захід “Ділова гра “ACTIVITI для секретаря”
![](https://metalist.org.ua/wp-content/uploads/2020/03/15.png)
![](https://metalist.org.ua/wp-content/uploads/2020/03/16.png)
![](https://metalist.org.ua/wp-content/uploads/2020/03/17.png)
![](https://metalist.org.ua/wp-content/uploads/2020/03/18.png)
24.02.2020 у рамках предметного тижня з професії “Асистент референта” викладачем-методистом Густодим Н.В та майстром в/н Подвойською Л.М. було проведено у групі ОКНАР-7-1/2 позакласний захід “Ділова гра “ACTIVITI для секретаря”