6 лютого 2020 року збірна команда учнів училища брала участь у Спартакіаді ЗП (ПТ)О Харківської області з настільного тенісу і в напруженій боротьбі виборола таке бажане І місце. Вітаємо! Бажаємо подальших успіхів.
![](https://metalist.org.ua/wp-content/uploads/2020/02/изображение_viber_2020-02-10_08-47-12-1024x768.jpg)
![](https://metalist.org.ua/wp-content/uploads/2020/02/изображение_viber_2020-02-10_08-38-09-1024x577.jpg)
6 лютого 2020 року збірна команда учнів училища брала участь у Спартакіаді ЗП (ПТ)О Харківської області з настільного тенісу і в напруженій боротьбі виборола таке бажане І місце. Вітаємо! Бажаємо подальших успіхів.