Щорічно 21 лютого 2020 р. увесь прогресивний світ відзначає Міжнародний день рідної мови. Ми, українці, пишаємося співучою, мелодійною, прекрасною мовою. Вона є скарбницею духовних надбань, оберегом наших звичаїв і традицій, запорукою інтелектуального розвитку і поступу в загальнолюдському житті.
Саме цьому дню було приурочене Свято мови, проведене в ДНЗ ХВПУ №6 під гаслом «Вивчайте, любіть свою мову, як світлу Вітчизну любіть».
Виступаючі розповіли про тернистий шлях становлення української мови, роль мови в житті кожного громадянина, прочитали вірші, які не залишили нікого байдужим.
Проведений захід сприяв вихованню патріотизму, гордості за наш народ і рідну мову, любові до неньки – України, бо то «наше диво калинове, кохана українська мова».
![](https://metalist.org.ua/wp-content/uploads/2020/02/изображение_viber_2020-02-20_11-56-07-1024x672.jpg)
![](https://metalist.org.ua/wp-content/uploads/2020/02/изображение_viber_2020-02-20_11-55-12-1024x768.jpg)
![](https://metalist.org.ua/wp-content/uploads/2020/02/изображение_viber_2020-02-20_11-55-34-1024x768.jpg)
![](https://metalist.org.ua/wp-content/uploads/2020/02/изображение_viber_2020-02-20_11-49-01-1024x768.jpg)
![](https://metalist.org.ua/wp-content/uploads/2020/02/изображение_viber_2020-02-20_11-56-04-1024x768.jpg)