Тиждень з охорони праці

У зв’язку з відзначенням 28.04.2019 року 100-річчя Всесвітнього дня охорони праці, затвердженого Указом Президента України від 18.08.2006 р. № 685/2006, з метою привернення уваги працівників та учнів до питань дотримання вимог охорони праці, пожежної безпеки, електробезпеки, техніки безпеки та безпеки життєдіяльності в освітньому процесі і побуті з 22 по 26 квітня 2019 року проведено тиждень з охорони праці та безпеки життєдіяльності.

Мета проведення тижня з охорони праці та безпеки життєдіяльності — комплексне розв’язання питань забезпечення безпечних умов навчання і праці учасників освітнього процесу та активізація діяльності навчального закладу з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності.

Протягом тижня перевірено дотримання вимог нормативно-правових актів з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності, відповідних інструкцій; ведення журналів реєстрації інструктажів з охорони праці, безпеки життєдіяльності з учня­ми, працівниками, журналу адміністративно-громадського контролю; проведення атестації робочих місць та виконання положень розділу з охорони праці колектив­ного договору тощо. Учні виготовили стіннівки.

А інженер з охорони праці училища Панаріна Н.М. провела разом з учнями першого курсу виховний захід: «Гідна праця – це безпечна праця». В ході заходи учні ознайомилися з девізом Всесвітнього дня охорони праці, згадали види інструктажів та обговорили заходи техніки безпеки перед початком роботи з професії «Оператор комп’ютерного набору»