19 квітня 2019 року у групі «Верстатників» першого курсу, ОТН-8-1/2, майстер виробничого навчання Павленко Тетяна Федорівна провела відкритий урок виробничого навчання за темою: «Обробка конічних поверхонь за допомогою верхніх полосок супорту». Урок пройшов на високому методичному рівні, отримавши схвальні відгуки колег;учні набули практичних навичок з нарізання кріпильних різьб, шляхом виконання індивідуальних занять, згідно інструктивних карток.
![](https://metalist.org.ua/wp-content/uploads/2019/04/viber-image-2019-04-19-10.59.51-1024x576.jpg)
![](https://metalist.org.ua/wp-content/uploads/2019/04/viber-image-2019-04-19-11.13.22-1024x576.jpg)
![](https://metalist.org.ua/wp-content/uploads/2019/04/viber-image-2019-04-19-11.00.22-1024x576.jpg)
![](https://metalist.org.ua/wp-content/uploads/2019/04/viber-image-2019-04-19-11.00.19-1024x576.jpg)