Участь у міському профорієнтаційному заході ПРОФ FEST

28 березня 2024 року відбувся фестиваль професій “ПРОФ  FEST” в укритті одного із навчальних закладів. Участь у заході взяв міський голова Ігор Терехов. Він зазначив, що через війну попит на робітничі професії значно зріс. За словами мера, для відновлення зруйнованої інфраструктури, доріг, комунікацій та житла Харків потребує ще більшої кількості кваліфікованих фахівців – будівельників, електриків, слюсарів.

«Дуже важливо проводити такі заходи, як цей, щоб наші діти обрали професію, де зможуть реалізувати свій потенціал. І сьогодні, коли ворог щодня знищує нашу інфраструктуру, енергетику, житлові масиви, я дуже хочу, щоби саме наші люди все це відбудували і зробили краще, ніж було. Впевнений, що так і буде», – наголосив мер.

Також Ігор Терехов вручив Подяки міського голови співробітникам закладів професійно-технічної освіти міста.

ХВПУ № 6 презентував на фестивалі цікаві експонати: композицію з їстівного імбирного пряника “Весна в Парижі”, що викликала цікавість у всіх відвідувачів. Не менш цікавим для публіки виявився і брелок для ключів з емблемою училища, що друкувався на 3D принтері. Перукарі показали майстер-клас з заплітання коси водоспад.

Учні груп “Кухарів;кондитерів” разом з майстрами виробничого навчання пригощали гостей фестивалю млинцями з солодкими топінгами, а також вчили бажаючих художньому розпису пряників.