Україна і Євросоюз сильніші разом

“Україна і Євросоюз: сильніші разом” – медіа-дайджест до Дня Європи

Що знає наша молодь про Євросоюз? Оскільки його назва для всіх українців стоїть в одному ряду зі словами “Україна”, “Європа”, частина молоді вважає, що Україна вже в Євросоюзі, що Європа і Євросоюз – це одне і те ж і часто не може розповісти більше, ніж кілька слів про цю організацію. Дати цікаву і об’єктивну інформацію, пояснити незрозуміле – ось мета нашого сьогоднішнього заходу.

Хтось переглядав матеріали книжкової виставки «Європа: далека й близька», хтось взяв участь у євро вікторині і одержав за вірну відповідь смачненький приз. Продовжився день інформації літературно-творчим печворком «Колорит європейських держав», до якого увійшли: віртуальні мандри по європейським країнам, де учні знайомилися з столицями європейських держав, з національними особливостями, символами та найцікавішими фактами; гра «Memory».

День Європи був цікавим, пізнавальним, всім сподобалась атмосфера свята, а учні  розширили свої знання про європейський світ і отримали позитивні емоції.

А потім народилася ідея: одна з учениць Ярмак Д. сфотографувалася в Пункті європейської інформації з европрапорцем в руці за задумом символізуючи собою юну Україну в Євросоюзі. Сміливо? Сміливо і цікаво!