Всеукраїнська акція «Парад вишиванок»

16 травня учні та працівники училища разом з усіма українцями приєдналися до Всеукраїнської акції «Парад вишиванок».

Учасники заходу зібралися на площі біля ХНАТОБу, де відбувся концерт народних колективів.

Послухали виступ заступника голови ХОДА Анатолія Бабічева. Він привітав всіх від імені керівника області Юлії Світличної, підкресливши, що обласна адміністрація радо підтримує ініціативу громадськості щодо проведення цього свята.

«Всеукраїнський день вишиванки – свято, покликане зберегти споконвічні народні традиції. І зранку в мене був гарний настрій, коли я побачив, скільки харків’ян сьогодні у вишиванках. Нарешті ми масово стали шанувати свої традиції, – сказав Анатолій Бабічев. – Вишиванка – це наш символ, тисячолітня історія. В кожному селі, місті, районі та регіоні країни є свої традиції і свої вишиванки. Але я переконаний, що це не лише наша історія, але й наше майбутнє. Символ свободи і нескореності, оберіг, з яким ми йдемо вперед».

Після концерту біля ХНАТОБу учасники «Параду вишиванок», а також учні і працівники училища пройшлися ходою по вулиці Сумськадо площі Свободи.

Всесвітній день вишиванки — акцію, присвячену збереженню українських національних традицій — відзначають у третій четвер травня. У цей день всі, хто бажає долучитися до святкування, одягають найвідоміший елемент народного вбрання.