Заходи четвертого дня тижня профтехосвіти

Здобувачі освіти третього курсу з професії «Верстатник широкого профілю» і викладач спецдисциплін комісії верстатних та слюсарних професій Паук В.В училища побували на екскурсії на Машинобудівному заводі «Корум Світло Шахтаря». Після вступного інструктажу з охорони праці і короткого історичного екскурсу з розвитку заводу здобувачі освіти відвідали виробничі цехи заводу, де детально ознайомилися з механічним, слюсарно-зборочним виробництвом, долучилися до виготовлення решіток.

Також хлопці познайомилися з міжнародною системою стандартів з управління охороною праці і промисловою безпекою OHSAS, та як на виробництві працює CУOT. Потім учнів ознайомили з п’ятикоординатною контольно-вимірювальною машиною для точних замірів.
Нагадуємо, що завод «Корум Світло Шахтаря» уже давно співпрацює з училищем, приймає здобувачів освіти на виробничу практику , приймає участь у адаптації навчальних планів до виробництва заводу.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Здобувачі оссвіти другого курсу що навчаються за професією “Слюсар колісних транспортних засобів”, під час практичного заняття на тему: “Технічне обслуговування вузлів” розглянули основні складові будови автомобіля.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Вихованці гуртка «Кулінар» під керівництвом Фадєєвої Я.Б.  під  час майстер класу “Виготовлення рогаликів з начинкою” побачили і власноруч відпрацювали весь процес виробництва хлібобулочних виробів від замішування тіста до видачі гостям. Найцікавішим моментом заходу стало чаювання з виробами власного приготування

Майстер клас  видався надзвичайно цікави, пізнавальним та смачним!

Переглянути відео  майстер класу можна тут

Згідно з планом роботи Центру кар’єрного розвитку училища практичним психологом училища Ангеліною Бабіною в з учнями третього курсу було проведено тренінгове заняття «Успіх взаємодії». Тренінг міжособистісної взаємодії був проведений з метою  успішного працевлаштування  випускників училища, сприяння реалізації права здобувачів освіти на працю.

Під час тренінгового заняття здобувачі освіти з’ясовували, яким шляхом реалізовувати свій творчий потенціал, досягати оптимального рівня життєдіяльності й відчуття щастя й успіху. За підтримки практичного психолога учасники тренінгу відпрацьовували навички розуміння інших людей, себе, а також взаємин між людьми.

Такі тренінгові вправи як «Комплімент», «Виставка досягнень», «Бінго» допомогли підвищенню самооцінки, формуванню впевненості в собі, чутливості до емоційного стану співрозмовника, гнучкості, здатності адекватно міняти свою поведінка залежно від ситуації.