Зустріч з представниками благодійної організації «Швейцарський фонд з протимінної діяльності FSD Ukraine»

07 червня  відбулася зустріч працівників училища з представниками благодійної організації «Швейцарський фонд з протимінної діяльності FSD Ukraine».

В рамках зустрічі, було проведено тренінгове заняття з основ мінної безпеки. Заняття спрямоване на поширення необхідної інформації і роз’яснення загроз, пов’язаних з мінною небезпекою та неправильному поводженню з вибухонебезпечними предметами, а також на навчання працівників училища тим методам, які допоможуть уникнути небезпеки.

Фахівці FSD Ukraine Швейцарський фонд протимінної діяльності під час заняття розповіли працівникам про особливості мін та їх різновиди. Учасники тренінгового заняття  дізнались багато важливої інформації про промінні заходи, ознайомились зі статистикою загибелі та травмування людей внаслідок підривів на вибухонебезпечних предметах, порядком першочергових дій у разі виявлення підозрілих предметів, класифікацією ВНП. Шляхом поширення цієї інформації та підвищення обізнаності населення можливо знизити кількість травм та випадків, пов’язаних з мінно-вибуховими пристроями, і створити безпечніше середовище для всіх громадян.