Інструктивно-методична нарада

23 лютого 2023 року для педагогічних працівників училища було проведено інструктивно-методичну нараду   за темою: “Контроль за якістю освітнього процесу” у дистанційному  форматі. Під час наради було повторно обговорено основні вимоги до проведення уроків та занять у дистанційному режимі, говорили про організацію дистанційного навчання у другому семестрі навчального року для випускних груп, проаналізували виконання вимог до організації та проведення виробничої практики в умовах дистанційного навчання та воєнного стану.

На зустріч була запрошена соціальний педагог училища Шевченко О.М., яка наголосила на психологічних аспектах організації освітнього процесу в умовах воєнного стану, важливості надання першої психологічної підтримки учасникам освітнього процесу та поділилася зібраними матеріалами по проведенню психологічних хвилинок під час уроків.

Засідання пройшло організовано, за активної участі викладачів та майстрів в/н училища. Учасники онлайн-наради отримали кейс навчально-методичних матеріалів для планування та якісної організації діяльності  завершення навчання в 2022-2023 навчальному році.