ІНФОРМАЦІЯ щодо ОЛІМПІАД 2020-2021 н.р.

Наказ 101-у Про організацію проведення проведення І етапу та підготовку

Наказ 117-у Про підсумки проведення І етапу

Графік проведення олімпіад на 2020-2021 навчальний рік

Стало доброю традицією щорічно восени проводити І тур Всеукраїнських учнівських олімпіад з   предметів загальноосвітньої підготовки, метою яких є виявлення здібних та обдарованих учнів.

Так 15 жовтня 2019 року в Державному навчальному закладі «Харківське вище професійне училище №6» був проведений І тур олімпіади з української мови та літератури, у якому взяли участь 14 учнів. Перед початком такого відповідального заходу із привітальними словами до учнів звернулася методист училища Ковальова Тетяна Іванівна, яка наголосила на необхідності досконалого володіння рідною мовою, побажала присутнім творчих успіхів.

Завдання олімпіади були завчасно складені, обговорені і затверджені на засіданні методичної ради, тому у проведенні змагання не виникли недоречності. Учні виявили достатній рівень знань.

Отже, побажаємо переможцям І туру добре підготуватися і гідно виступити у ІІІ (обласному) турі олімпіади.

Початок І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад 2018-2019 н.р.

Початок І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

19 жовтня 2018 р. згідно з наказом Департаменту науки і освіти ХОДА розпочався І етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів. Першою, для учнів училища стала олімпіада з біології. Участь у олімпіаду взяли учні всіх курсів училища. Перед початком олімпіади, з установчою промовою, до учасників олімпіади звернувся методист училища Ковальова Т.І., вона побажала успіхів у виконанні завдань та досягнення високих результатів.

Завдання  олімпіади  з біології  складалися з трьох рівнів та містили запитання з тем: «молекулярна біологія», «генетика», «популяція», «еволюція».

22 жовтня 2018 року в  училищі відбулася  олімпіада з інформатики. Завдання   складалося з 2-х частин: теоретичної (тест) і практичної, де учням було запропоновано 60 запитань з 7 тем та практичне завдання в програмі MS Excel .

Завдання олімпіади з української мови та літератури ,яка відбулася 23 жовтня ,складалося з 3-х частин. Учням було запропоновано завдання з мови та літератури у вигляді тестових завдань, розгорнутих відповідей та творчої роботи.

24 жовтня 2018 року учні ДНЗ ХВПУ № 6 виконували завдання олімпіади з історії

Завдання олімпіади з хімії, яка відбулася   25.10.2018 року, складалася з завдань трьох рівнів:

-1рівень-завдання з одним варіантом відповіді;

-2 рівень-тестови завдання з двома варіантамі відповідей;

-3 рівень-встановлення хімічного зв’язку,обчислення ступенів окиснення,задача на надлишок.

26.10.2018 року учні Державного навчального закладу «Харківське вище професійне училище № 6» прийняли участь в олімпіаді з математики. Завдання олімпіади складалося з тем алгебри і початків аналізу та геометрії. З задоволенням учасники олімпіади розв’язували задачі на кмітливість.

29.10.2018 року учні училища прийняли активну участь в олімпіаді з англійської мови. Олімпіада складалася з п’яти завдань:

 • на тренування лексичних навичок;
 • на візначення правільної граматичної форми дієслова з поданих варіантів;
 • на знаходження відповідного слова або словосполучення  за контекстом;
 • на розуміння змісту тексту та співвідношення виразів,які узагальнюють зміст;
 • написання листа англомовному другу.

Закінчився І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад олімпіадою з фізики,яка відбулася 30.10.2018р. та складалася з 8 завдань 3 и 4 рівнев з тем:кінематика,динаміка,закони збереження,термодинаміка,властивості твердих тіл,молекулярна фізика.

26 жовтня 2017 року в  училищі відбувся І етап Всеукраїнської олімпіади з біології. Завдання  олімпіади  складалися з трьох рівнів та містили запитання з тем: «молекулярна біологія», «генетика», «популяція», «еволюція».

Завдання олімпіади з правознавства, яка відбулася  в училищі 25.10.2017 р.,складалося з 3 частин:теоретичної у вигляді тестів, розгорнутої відповіді на поставлені питання та творчої роботи.

Олімпіада з фізики, яка відбулася 24.10.2017 р., складалася з 8 завдань 3 и 4  рівнів з тем: кінематика, динаміка, закони збереження, термодинаміка, властивості твердих тіл, моле-кулярна фізика.

23.10.2017 року учні училища прийняли активну участь в олімпіаді з англійської мови. Олімпіада складалася з п’яти завдань:

 • натренування граматичних навичок;
 • словотворення іменників, прикметників, прислівників
 • знаходження еквівалентів, прислів’їв;
 • знаходження відповідного слова за контекстом;
 • із поданих заголовків до абзаців обрати вірний.

20.10.2017 року учні Державного навчального закладу «Харківське вище професійне училище № 6» прийняли участь в олімпіаді з математики. Завдання олімпіади складалося з тем алгебри і початків аналізу та геометрії. З задоволенням учасники олімпіади розв’язували задачі на кмітливість.

Завдання олімпіади з хімії, яка відбулася в ДНЗ ХВПУ № 6 19.10.2017 року, складалася з семи завдань:

 • одне завдання тестове (з однією правильною відповіддю);
 • одне завдання на відповідність;
 • три завдання практичного направлення (з застосуванням знань в життєвих ситуаціях);
 • одне перетворення
 • одна задача на визначення формули органічної речовини.

Найкраще впоралися учні групи ОКНАР-5-1/2

18 жовтня 2017 року учні ДНЗ ХВПУ № 6 виконували завдання олімпіади з історії.

17 жовтня 2017 року в ДНЗ ХВПУ № 6 розпочався І етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін загальноосвітніх предметів (інформатики, української мови та літератури, історії, хімії, математики, іноземної мови, фізики, правознавства, біології). Сьогодні учасників олімпіади з інформатики та української мови і літератури привітала заступник директора з НВР Тарабаренко Л.Ю., яка побажа учням подальших успіхів в здобутті знань.

Завдання олімпіади з української мови та літератури складалося з 3-х частин, де учням було запропоновано завдання з мови, з літератури та твір-роздум у вигляді тестових завдань, розгорнутої відповіді та творчої роботи. (фото 1,2).

Завдання олімпіади з інформатики складалося з 2-х частин: теоретичної (тест) і практичної, де учням було запропоновано 60 запитань з 7 тем та практичне завдання в програмі MS Excel (фото 3,4).

Графік проведення олімпіад

148-о про проведення олімпіад

Наказ ДНО №281 від 26.09.2017 Про проведення І етапу та підготовку до ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів у 2017-2018 н.р

Правила проведення І та ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, І та ІІ етапів олімпіад зі спеціальних дисциплін і конкурсів фахової майстерності, ІІ етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт серед учнів професійно-технічних навчальних закладів Харківської області

Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності

Нормативна база

Наказ МОН 1006 19.08.2016

Наказ 344-12.09.2016-олімпіади-_І-ІІ-етап

Олімпіади з предметів загальноосвітньої підготовки 

142-аг підсумки олімпіад

143-аг конкурс Шевченка

Олімпіади з предметів загальнопрофесійної підготовки

За результатами проведення Обласних олімпіад найкращі результати отримали учні:

6 місце з інформатики отримала учениця ІІ курсу групи ОКНАР-4-3/4 Юлія Фалєєва

7 місце з історії України отримав учень ІІІ курсу групи К-3-5/6 Дмитро Москвін

10 місце з математики отримала учениця ІІІ курсу групи ОКНАР-3-3/4 Галина Денисова